Fiera Ceramica – салони комплектації інтер`єру.

Пропонуємо керамічну плитку, сантехніку, паркет, ламінат для облаштування міських квартир, заміських будинків, ресторанів, готелів, Spa-салонів та інших приміщень.
Співпрацюємо з архітекторами та дизайнерами!

Адреси

м. Київ, вул. Василя Липківського, 16А

м. Харків, вул. Отакара Яроша, 25А
ТЦ ЛІТО, 2-й поверх

м. Харків, пр-т Тракторобудівників, 59/56
ТРК УКРАЇНА, 1-й рівень

м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19Г
ТЦ КРИСТАЛ, 3-й поверх

Ми у соц мережах

© Fiera Ceramica 2022

 

У чому полягає відмінність елітної сантехніки від звичайної

Чим елітна сантехніка відрізняється від звичайної

Сучасне життя передбачає підвищене прагнення людей до зручностей. Причому це виражається у всьому, починаючи з одягу, авто, гаджетів та закінчуючи інтер’єром свого будинку чи квартири. Ванна – це та кімната, де людині має бути особливо комфортно. Максимально розслабитись допоможе правильна обстановка, основну частину якої складає сантехніка. Залежно від фінансового стану люди обирають елітні чи прості вироби. Наш салон Fiera Ceramica пропонує вигідні ціни на елітну сантехніку, яка має низку переваг перед звичайною.

Дизайн та естетичність

Економклас відрізняється стандартними формами та забарвленнями, тоді як елітна сантехніка створюється професійними дизайнерами, які надають своїм виробам індивідуальності. Такі майстри здатні перетворити звичайний прилад для повсякденного користування у справжній витвір мистецтва. Унікальне забарвлення або незвичайна форма елітної сантехніки дозволяють створити особливий інтер’єр ванної кімнати, що підкреслить вишуканий смак господарів. Крім того, елітну сантехніку можна підібрати під будь-який тип інтер’єру, будь то звична класика або новомодний хай-тек.

Якість та довговічність

Для виготовлення елітної сантехніки використовуються лише найкращі матеріали, завдяки чому вона може прослужити дуже довгий час. При її виробництві застосовуються:

  • фаянс;
  • міцне скло;
  • акрил;
  • фарфор;
  • натуральне дерево дорогих сортів (для декоративного оздоблення).

Деякі з цих матеріалів можуть використовуватися і при виготовленні стандартної сантехніки, але їх якість не така висока.

Додаткові функції

Елітна сантехніка, крім свого основного призначення, може забезпечити більш комфортне проведення часу у ванній кімнаті. Наприклад, найпоширеніші душові кабінки із вбудованим музичним плеєром чи відеоекраном. Якщо купити в Харкові керамічну плитку, вона відмінно доповнить інтер’єр ванної кімнати з найвишуканішою сантехнікою.

Вартість

Звичайно, ціни на елітні вироби вищі, ніж стандартні. Але вони того варті. Якщо є можливість придбати унікальну сантехніку, яка забезпечить максимальний комфорт і прослужить довше за звичайну – економити не потрібно.