Fiera Ceramica – салони комплектації інтер`єру.

Пропонуємо керамічну плитку, сантехніку, паркет, ламінат для облаштування міських квартир, заміських будинків, ресторанів, готелів, Spa-салонів та інших приміщень.
Співпрацюємо з архітекторами та дизайнерами!

Адреси

м. Київ, вул. Василя Липківського, 16А

м. Харків, вул. Отакара Яроша, 25А
ТЦ ЛІТО, 2-й поверх

м. Харків, пр-т Тракторобудівників, 59/56
ТРК УКРАЇНА, 1-й рівень

м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19Г
ТЦ КРИСТАЛ, 3-й поверх

Ми у соц мережах

© Fiera Ceramica 2022

 

Модні тенденції в керамічній плитці та сантехніці

Тренди в керамічній плитці та сантехніці

Модні тенденції у сфері дизайну та ремонту постійно змінюються, і якщо ви хочете зі смаком оновити ванну кімнату, варто вивчити останні тренди. Тоді ви зможете підібрати у нашому магазині керамічної плитки у Харкові все для стильного ремонту.

Тренди у плитці

  • Змішування форматів. Зараз великі виробники пропонують відразу кілька видів плитки, що поєднуються між собою, в рамках однієї колекції. Вони мають різні кольори та орнаменти, комбінація яких дозволяє створити по-справжньому стильну ванну.
  • Нова геометрія. На зміну плитці-кабанчику, яку укладали цеглиною або, наприклад, шевроном, приходить традиційний прямокутник. Однак відповідно до модних трендів його тепер укладають вертикально.
    .
  • Об’єм. Як і раніше, актуальна рельєфна, або 3D-плитка. Тепер такі рішення можна зустріти навіть у “мармурових” колекціях, які зазвичай відрізнялися консерватизмом.
  • Новий матеріал. Не здають свої позиції і різні імітації натурального каменю. Однак виробники пропонують нові матеріали. Одне з таких рішень – керліт (посилений скловолокном ламінований керамограніт). Цікава особливість керліту – наявність антимікробного захисту, який так актуальний для ванних.

Модна сантехніка

  • Блискучі змішувачі залишаються у минулому. Хромовані та латунні крани поступаються місцем змішувачам, виконаним повністю в чорному або білому кольорі.
  • Рішення для маленьких квартир. Виробники гідромасажних ванн представляють моделі для невеликих санвузлів.
  • Простота збирання. Все більше уваги приділяється гігієнічності унітазів: виробники додають антибактеріальні покриття, змінюють форму обідка (або зовсім від нього відмовляються) та пропонують зйомні сидіння, які легко чистити.
  • Жодних бризків. Незважаючи на те, що раковини-чаші вже давно зайняли свою позицію на ринку сантехніки, зараз дизайнери замислилися про вдосконалення їхньої форми. Це робиться для того, щоб запобігти бризкам і не дати воді потрапити на стільницю.

Загальним трендом в оформленні ванних можна назвати використання сірих та білих тонів, а також м’яких та холодних відтінків рожевого та зеленого. Врахуйте це, перш ніж обирати у нашому магазині у Харкові елітну сантехніку.