Fiera Ceramica – салони комплектації інтер`єру.

Пропонуємо керамічну плитку, сантехніку, паркет, ламінат для облаштування міських квартир, заміських будинків, ресторанів, готелів, Spa-салонів та інших приміщень.
Співпрацюємо з архітекторами та дизайнерами!

Адреси

м. Київ, вул. Василя Липківського, 16А

м. Харків, вул. Отакара Яроша, 25А
ТЦ ЛІТО, 2-й поверх

м. Харків, пр-т Тракторобудівників, 59/56
ТРК УКРАЇНА, 1-й рівень

м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19Г
ТЦ КРИСТАЛ, 3-й поверх

Ми у соц мережах

© Fiera Ceramica 2022

 

Як вибрати настінну плитку для кухні?

Як вибрати настінну плитку для кухні?

При розробці дизайну кухні у більшості варіантів рішення оформлення стін та фартуха використовується настінна плитка. Купуючи продукцію від Fiera Ceramica, ви можете бути впевнені в її чудовій якості, а різноманітність моделей і кольорів допоможе підібрати матеріал для будь-якого інтер’єрного рішення.

На які параметри необхідно звернути увагу

Вибираючи плитку для стін кухні в першу чергу звертають увагу на такі моменти:

  • тип поверхні – глянсова, матова або рельєфна;
  • розмір плиток;
  • технічні характеристики (наявність захисного покриття та ін.).

У більшості випадків плиткою викладають стіни кухні в робочих зонах або так званому “фартуху” – вздовж робочого столу, плити та мийки. Це місця потенційно підвищеного забруднення і впливу високих температур і вологості, тому плитка повинна легко очищатися і мати підвищену вологостійкість і вогнестійкість. Купуючи матеріал, зверніть увагу на показник зносостійкості, у міжнародній класифікації це маркування PEI, у російській – А або АА

Розмір плиток залежить від загальної площі кухні та передбачуваної схеми укладання. Універсальним рішенням буде придбання матеріалу розміром 10*10. Таке рішення візуально збільшить простір у невеликій кухні, відмінно підійде для будь-якої схеми укладання та вимагатиме меншої кількості обрізки. Якщо важлива висока швидкість робіт, можна звернути увагу на варіанти, що імітують стандартний розмір, тобто плитку 20*20 або 30*30 з прорізами по поверхні.

Перед придбанням керамічної плитки у Харкові заздалегідь визначтеся з кольором та кількістю матеріалу. В багатьох колекціях до однотонних елементів виробник додає вставки з рельєфним малюнком, які можуть зіграти роль оригінальних декоративних елементів.

Світлий матеріал візуально розширить простір, крім того, на ньому менше видно пошкодження та сколи, що з’являються в процесі тривалої експлуатації. При покупці матеріалу до розрахункової кількості додають від 5 до 15% відсотків – чим складніше ймовірний спосіб укладання, тим більше плитки необхідно взяти з поправкою на можливий брак.