Fiera Ceramica – салони комплектації інтер`єру.

Пропонуємо керамічну плитку, сантехніку, паркет, ламінат для облаштування міських квартир, заміських будинків, ресторанів, готелів, Spa-салонів та інших приміщень.
Співпрацюємо з архітекторами та дизайнерами!

Адреси

м. Київ, вул. Василя Липківського, 16А

м. Харків, вул. Отакара Яроша, 25А
ТЦ ЛІТО, 2-й поверх

м. Харків, пр-т Тракторобудівників, 59/56
ТРК УКРАЇНА, 1-й рівень

м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19Г
ТЦ КРИСТАЛ, 3-й поверх

Ми у соц мережах

© Fiera Ceramica 2022

 

Керамічна плитка для підлоги – максимальна практичність

До облаштування покриття для підлоги слід підходити дуже відповідально, адже воно більше інших поверхонь піддається навантаженням. Для цього часто використовується керамічна плитка. За бажанням продукцію перевірених виробників ви можете придбати у нашому інтернет-магазині Fiera Ceramica. Але в чому полягають переваги матеріалу?

Основні переваги

Керамічна плитка насамперед приваблива за рахунок високої міцності. У процесі виробництва вироби піддаються процедурам гарячого пресування та обпалу. Їхня здатність витримувати великі навантаження в кілька разів перевищує аналогічні показники бетону. Крім того, керамічна плитка відрізняється зносостійкістю. Після прокалювання та нанесення захисного шару матеріал стає несприйнятливим до виникнення подряпин та інших дрібних пошкоджень навіть за інтенсивної експлуатації.

Матеріал вважається ідеальним варіантом для облаштування покриття для підлоги на кухні і в санвузлі. Вироби мають дуже щільну структуру, яка не вбирає воду та жир. Це також перешкоджає утворенню плісняви. Крім того, керамічна плитка не вбирає в себе запахи. Практичність полягає ще й у тому, що за поверхнею дуже просто доглядати. Для цього можна використовувати практично будь-які миючі засоби.

Керамічна плитка відноситься до категорії пожежобезпечних матеріалів. Вона не плавиться і не горить навіть за тривалого впливу відкритого вогню. Також вона не деформується навіть за високої температури. Крім того, такі вироби мають дуже тривалий термін експлуатації. Завдяки особливій технології виготовлення малюнок не вигорає під впливом сонячних променів та не стирається хімічними засобами. Навіть через десять років вироби зберігають початковий зовнішній вигляд.

Таким чином, даний матеріал – справді практичний варіант для облаштування підлоги. Якщо ви шукаєте якісну керамічну плитку у Харкові, відвідайте наш інтернет-магазин. Також у нас представлений ламінат, паркет, шпалери, сантехніка, меблі та багато іншого.