Fiera Ceramica – салони комплектації інтер`єру.

Пропонуємо керамічну плитку, сантехніку, паркет, ламінат для облаштування міських квартир, заміських будинків, ресторанів, готелів, Spa-салонів та інших приміщень.
Співпрацюємо з архітекторами та дизайнерами!

Адреси

м. Київ, вул. Василя Липківського, 16А

м. Харків, вул. Отакара Яроша, 25А
ТЦ ЛІТО, 2-й поверх

м. Харків, пр-т Тракторобудівників, 59/56
ТРК УКРАЇНА, 1-й рівень

м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19Г
ТЦ КРИСТАЛ, 3-й поверх

Ми у соц мережах

© Fiera Ceramica 2022

 

Переваги керамічної плитки великих розмірів

Керамічна плитка великих розмірів – тренд у дизайні інтер’єрів 2020

Керамічна плитка великих розмірів вже багато років користується популярністю. Однак після виставки Cersaie, яка відбулася у 2019 році у Болоньї, стало очевидно, що вона буде одним із головних трендів у дизайні інтер’єрів у 2020. Якщо ви хочете придбати таку керамічну плитку у Харкові, це можна зробити у нас.

Головна перевага широкого формату полягає в тому, що він дозволяє мінімізувати кількість швів та стиків на поверхні підлоги та стін. У результаті вони виявляються майже повністю гладкими, тому добре вписуються в інтер’єри сучасного мінімалістичного стилю. Завдяки відсутності стиків поверхні стають досить простими у догляді, тому що легко миються та очищуються від забруднень.

Висота керамічних плит, що виготовляються за сучасними технологіями, може досягати 3 метрів. Це дозволяє повністю покривати ними стіни, зводячи до мінімуму кількість розривів. Єдиний недолік цього оздоблювального матеріалу полягає в тому, що він має досить велику вагу, тому його складно укладати. У зв’язку з цим творці керамічної плитки довго працювали над тим, щоб зробити її легшою, але в результаті вона ставала тонкою та крихкою. Проте в результаті їм все ж таки вдалося знайти золоту середину. Товщина широкоформатної керамічної плитки в основному становить 6 мм, завдяки чому вона має достатню міцність і не піддається розламам.

Цю плитку можна укладати поверх будь-якого підлогового або настінного покриття, використовувати для обробки ванної кімнати або робочої зони на кухні. Частинки води та жиру не зможуть заподіяти поверхням, покритим цим матеріалом, стільки шкоди, як при проникненні у численні шви між більш дрібними плитками.