Fiera Ceramica – салони комплектації інтер`єру.

Пропонуємо керамічну плитку, сантехніку, паркет, ламінат для облаштування міських квартир, заміських будинків, ресторанів, готелів, Spa-салонів та інших приміщень.
Співпрацюємо з архітекторами та дизайнерами!

Адреси

м. Київ, вул. Василя Липківського, 16А

м. Харків, вул. Отакара Яроша, 25А
ТЦ ЛІТО, 2-й поверх

м. Харків, пр-т Тракторобудівників, 59/56
ТРК УКРАЇНА, 1-й рівень

м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19Г
ТЦ КРИСТАЛ, 3-й поверх

Ми у соц мережах

© Fiera Ceramica 2022

 

Який розмір плитки підходить для маленького приміщення

Який розмір плитки вибрати для маленького приміщення

Навіть невелике приміщення можна візуально розширити за допомогою правильних інтер’єрних рішень. Якщо ви продумуєте дизайн для маленької кухні, ванної або санвузла, то, можливо, для обробки стін або підлоги будете використовувати керамічну плитку. Цей оздоблювальний матеріал має гарні експлуатаційні характеристики, зокрема вологостійкість, простоту у догляді, довговічність. Однак, як правильно вибрати розмір плитки в нашому салоні Fiera Ceramica?

Поради для покупців

Вважається, що для невеликих приміщень найкращим рішенням стане вибір продукції середнього розміру. Це стосується як оформлення стін, так і підлоги. Занадто маленька плитка може візуально звузити простір, велика буде виглядати громіздко.

Однак це не означає, що не можна оформити кімнату за допомогою кахлю великих чи маленьких розмірів. Просто потрібно враховувати деякі моменти:

  • Якщо ви віддаєте перевагу маленькій плитці, купуйте однотонний оздоблювальний матеріал. Для стін краще придбати кахель світлих відтінків, а для підлоги – більш насичених, аж до яскравих кольорів. При цьому затирання між швами не повинно бути контрастним. Таким чином, вдасться створити ефект єдиного простору.
  • Великоформатну плитку для стін краще брати прямокутну, при цьому укладати її потрібно горизонтально. Такий прийом візуально розширить кімнату. Якщо ви вибираєте кахель великих розмірів для підлоги, віддайте перевагу квадратній плитці темних відтінків. Не варто перевантажувати обмежений простір неформатом, наприклад плиткою-шестикутником і т.п., оскільки неправильні форми можуть спотворити візуальне сприйняття кімнати.

Крім того, дуже важливо, щоб у маленькому приміщенні підрізка плитки була мінімальною. Тому потрібно точно знати параметри конкретної кімнати та вибирати кахель, виходячи з її довжини, ширини або висоти. Наприклад, на стіну довжиною 1 метр краще укласти дві п’ятдесяти сантиметрові плитки, ніж три по 30 см і одну, підрізану по краю до 10 см.

Якщо ви шукаєте якісну керамічну плитку в Харкові, звертайтесь до нас. Ми допоможемо зробити вибір, виходячи з ваших особистих вподобань в інтер’єрі.