Fiera Ceramica – салони комплектації інтер`єру.

Пропонуємо керамічну плитку, сантехніку, паркет, ламінат для облаштування міських квартир, заміських будинків, ресторанів, готелів, Spa-салонів та інших приміщень.
Співпрацюємо з архітекторами та дизайнерами!

Адреси

м. Київ, вул. Василя Липківського, 16А

м. Харків, вул. Отакара Яроша, 25А
ТЦ ЛІТО, 2-й поверх

м. Харків, пр-т Тракторобудівників, 59/56
ТРК УКРАЇНА, 1-й рівень

м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19Г
ТЦ КРИСТАЛ, 3-й поверх

Ми у соц мережах

© Fiera Ceramica 2022

 

Яка плитка найкраще підійде для маленької ванної кімнати?

Власники багатьох сучасних квартир скаржаться на те, що їхня ванна кімната має надто маленьку площу. Однак за допомогою правильного оформлення ви можете не лише візуально розширити це приміщення, але й зробити його більш затишним та комфортним. Для цього потрібно підібрати відповідну керамічну плитку в Харкові.

Корисна інформація

Насамперед необхідно звертати увагу на розмір елементів цього оздоблювального матеріалу. Якщо вони будуть надто великими, то в малогабаритному приміщенні виглядатимуть громіздко. Крім того, укладання великої плитки вимагає вирівнювання стін, що забере у приміщення кілька сантиметрів простору. Занадто маленький кахель може візуально звузити ванну кімнату, особливо якщо застосовується контрастна затирка для швів. Ви можете вибрати або зовсім дрібну плитку-мозаїку яскравого кольору, або плашки середнього розміру.

Оптимальним варіантом відтінку для оздоблювального матеріалу маленької ванної кімнати стануть світлі тони. Якщо ви прихильник класики, вибирайте блакитну, бежеву або молочну плитку. За бажанням ви можете декорувати поверхню орнаментом. Однак не слід викладати на стіні маленької ванної панно, оскільки воно перетягне на себе всю увагу, що не надто вигідно для таких приміщень. А якщо вам хочеться зробити приміщення оригінальнішим, сміливо вибирайте яскраві або темні відтінки плитки. Справа в тому, що відсутність природного освітлення дещо нівелює здатність світлих тонів візуально розширювати приміщення.

Якщо вибирати між матовою та глянсовою плиткою, то краще віддати перевагу другому варіанту. Бліки на дзеркальній обробці зроблять приміщення більш повітряним. Однак будьте готові до того, що на такій плитці добре видно плями від води та відбитки пальців, тому вам доведеться присвячувати багато часу догляду за нею. На сьогоднішній день великою популярністю серед споживачів користується плитка бренду Fiera Ceramica, яку ви можете придбати у нас за найвигіднішою вартістю.