Fiera Ceramica – салони комплектації інтер`єру.

Пропонуємо керамічну плитку, сантехніку, паркет, ламінат для облаштування міських квартир, заміських будинків, ресторанів, готелів, Spa-салонів та інших приміщень.
Співпрацюємо з архітекторами та дизайнерами!

Адреси

м. Київ, вул. Василя Липківського, 16А

м. Харків, вул. Отакара Яроша, 25А
ТЦ ЛІТО, 2-й поверх

м. Харків, пр-т Тракторобудівників, 59/56
ТРК УКРАЇНА, 1-й рівень

м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19Г
ТЦ КРИСТАЛ, 3-й поверх

Ми у соц мережах

© Fiera Ceramica 2022

 

Правила стикування ламінату та плитки для підлоги

Як правильно стикувати плитку для підлоги і ламінат

Комбінування матеріалів для підлоги передбачає дотримання технології їх стикування. Придбані в нашому салоні Fiera Ceramica ламінат та плитка будуть виглядати гармонійно, якщо межа між ними продумана та правильно виконана.

Для чого потрібний зазор між покриттями

При неминучому перепаді вологості та температури у приміщенні матеріал має властивість розширюватись або стискатись. Тому з урахуванням усадки залишається проміжок 5-7 мм між плиткою та ламінатом та 10 мм – відступ від стін. Це попередить спучування ламінату та підняття плитки при можливому розширенні.

Типи швів та їх оформлення

Залежно від планування приміщень та дизайнерського задуму застосовується певний тип поєднання матеріалів для підлоги:

  • Прямий шов. Закінчують обробку стику накладанням спеціального з’єднувального профілю з гуми, МДФ або алюмінію. Профілі бувають двох видів: прямі (для стику матеріалів на одному рівні) та перехідні (для різної товщини покриттів). Також можливе застосування накладного металевого поріжка під дверима, якщо підлога в кімнатах має різницю у висоті.
  • Вигнуті шви. У паз між ламінатом і плиткою вставляється особливий гнучкий профіль. Він має розділену на сектори основу, що полегшує згинання, виготовлений з алюмінію або ПВХ.

Якщо стик планується максимально замаскувати та згладити, використовують інші методи обробки швів:

  • Застосування спеціальної затірки. Зазор між покриттями заповнюють до половини висоти силіконом та залишають до повного застигання. Далі бороздку затирають спеціальною сумішшю та розрівнюють її. Після висихання готовий стик можна покрити прозорим лаком.
  • Укладання коркового компенсатора. Між ламінатом і плиткою в промазаний клеєм для деревини зазор з натиском вставляється підібрана за кольором пробкова смужка. Після застигання клею смужку вирівнюють із площиною підлоги, зрізавши ножем усе зайве.

Придбати керамічну плитку у Харкові можна у нас. Ми пропонуємо міцне та привабливе покриття від провідних виробників.