Fiera Ceramica – салони комплектації інтер`єру.

Пропонуємо керамічну плитку, сантехніку, паркет, ламінат для облаштування міських квартир, заміських будинків, ресторанів, готелів, Spa-салонів та інших приміщень.
Співпрацюємо з архітекторами та дизайнерами!

Адреси

м. Київ, вул. Василя Липківського, 16А

м. Харків, вул. Отакара Яроша, 25А
ТЦ ЛІТО, 2-й поверх

м. Харків, пр-т Тракторобудівників, 59/56
ТРК УКРАЇНА, 1-й рівень

м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19Г
ТЦ КРИСТАЛ, 3-й поверх

Ми у соц мережах

© Fiera Ceramica 2022

 

Особливості застосування та переваги плитки під мармур

Плитка під мармур: плюси, варіанти використання у приміщенні

Плиткою під мармур називають сучасний будівельний матеріал, який може використовуватися для оздоблення підлоги та стін практично у будь-якому приміщенні. Вона представлена в широкій кольоровій гамі, тому ви можете придбати керамічну плитку в Харкові, яка гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр.

Основні характеристики

До важливих переваг керамічної плитки під мармур слід віднести її елегантний, розкішний та оригінальний зовнішній вигляд. Найчастіше її використовують для оформлення санвузлів та ванних кімнат. Це дуже міцний матеріал, який не боїться впливу води, пари, вогню, кислот та лугів, а також інших агресивних хімічних засобів. Плитка під мармур не вбирає запахів та не виділяє жодних токсичних елементів. Вона потребує мінімального догляду. Для того щоб очистити її від осаду, який залишає на ній вода, а також від пилу і забруднень, достатньо протерти поверхню плитки під мармур вологою ганчіркою. Крім того, цей матеріал має високу стійкість до впливу сонячних променів.

Плитка під мармур може бути як глянсовою, так і матовою. Перша відрізняється привабливим блиском і чудово підходить для укладання в маленьких приміщеннях, оскільки сприяє їхньому візуальному розширенню. Вона може зробити ванну більш світлою, але якщо ви не дуже любите яскравість, віддавайте перевагу напівглянсовій плитці під мармур. Матовий матеріал добре підходить для укладання на підлогу. Він має шорстку поверхню, тому ви не зможете на ньому підсковзнутися, навіть якщо розіллєте воду.

Плитка під мармур представлена у різних розмірах. Чим просторніше приміщення, тим більшої величини кахель слід обирати. У малогабаритних ванних кімнатах доцільно застосування плитки незначної величини або з точковим і дрібним принтом. А якщо ви вирішили придбати для обробки свого санвузла плитку Fiera Ceramica, на сайті нашого інтернет-магазину ви знайдете її за максимально вигідною ціною.