Fiera Ceramica – салони комплектації інтер`єру.

Пропонуємо керамічну плитку, сантехніку, паркет, ламінат для облаштування міських квартир, заміських будинків, ресторанів, готелів, Spa-салонів та інших приміщень.
Співпрацюємо з архітекторами та дизайнерами!

Адреси

м. Київ, вул. Василя Липківського, 16А

м. Харків, вул. Отакара Яроша, 25А
ТЦ ЛІТО, 2-й поверх

м. Харків, пр-т Тракторобудівників, 59/56
ТРК УКРАЇНА, 1-й рівень

м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19Г
ТЦ КРИСТАЛ, 3-й поверх

Ми у соц мережах

© Fiera Ceramica 2022

 

Плитка у вітальні: оригінальні дизайнерські рішення

Якщо раніше керамічна плитка в основному застосовувалася для обробки санвузлів, ванних кімнат та кухонь, то на сьогоднішній день вона досить активно використовується при оформленні віталень. Цей практичний матеріал відкриває безліч можливостей для дизайну. Якщо ви хочете придбати керамічну плитку в Харкові, звертайтесь до нас.

Основна інформація

Використання плитки дозволяє прикрасити обстановку будь-якої вітальні, виправити недоліки планування або розділити це приміщення на кілька зон. Колірна гама плитки, яку пропонує наш салон Fiera Ceramica, досить різноманітна.

Однією з найцікавіших дизайнерських ідей із застосуванням оздоблювального матеріалу, що описується, є викладання імітації килима. На кожну окрему плитку наноситься певна частина малюнка, після чого вона розміщується у певній послідовності. Це дозволяє створити дивовижний малюнок. Дизайнери рекомендують використовувати подібний прийом у великих вітальнях, оформлених у класичному стилі.

Якщо ви віддаєте перевагу лаконічним інтер’єрам, віддайте перевагу плитці нейтрального відтінку, плашки якої мають строгу форму. Для створення у вітальні незвичайної атмосфери можна використовувати глянсову плитку з матовим візерунком на поверхні. Відмінним рішенням для класичних інтер’єрів стане використання покриття для підлоги під мармур. Така плитка дуже гармонійно поєднується з дерев’яними меблями, декорованими різьбленими елементами, об’ємними та позолоченими деталями.

На сьогоднішній день досить популярним є поєднання плитки двох різних кольорів. З неї можна викладати “шахматку”, “ялинку” або будь-які інші композиції. Ще однією цікавою дизайнерською ідеєю є використання в інтер’єрі вітальні з ефектом 3D. Вона надасть приміщенню оригінального вигляду і зробить його атмосферу неповторною. Можна також оформити підлогу у вітальні та одну зі стін за допомогою матеріалу під дерево або натуральний камінь. Інші стіни пофарбувати світлою фарбою.