Fiera Ceramica – салони комплектації інтер`єру.

Пропонуємо керамічну плитку, сантехніку, паркет, ламінат для облаштування міських квартир, заміських будинків, ресторанів, готелів, Spa-салонів та інших приміщень.
Співпрацюємо з архітекторами та дизайнерами!

Адреси

м. Київ, вул. Василя Липківського, 16А

м. Харків, вул. Отакара Яроша, 25А
ТЦ ЛІТО, 2-й поверх

м. Харків, пр-т Тракторобудівників, 59/56
ТРК УКРАЇНА, 1-й рівень

м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19Г
ТЦ КРИСТАЛ, 3-й поверх

Ми у соц мережах

© Fiera Ceramica 2022

 

Які помилки роблять люди при покупці плитки для оздоблення кухні

Часті помилки при покупці плитки для оздоблення кухні

Укладання плитки на підлогу і стіни – це відмінне рішення для оздоблення кухні, але для того, щоб незабаром воно вас не розчарувало, потрібно заздалегідь дізнатися про те, яких помилок люди припускаються при придбанні цього матеріалу, і постаратися їх уникнути. Якщо ж ви хочете придбати керамічну плитку в Харкові , звертайтесь до нашої компанії.

Яких помилок потрібно уникати

Купувати плитку слід лише після того, як ви повністю визначитеся з дизайном кухні, стилем інтер’єру та фарбуванням меблів. Дуже важливо, щоб плитка змогла гармонійно вписатися в вашу кухню – мала нейтральний відтінок або контрастувала з іншими кольорами, що використовуються в оформленні цього приміщення.

Помилку роблять і ті люди, які купують плитку без запасу. Бажано купувати її в кількості, що на 10% перевищує ту, що вам потрібно. Це пояснюється тим, що ви можете випадково впустити на підлогу і розбити кілька плиток або зробити помилку під час підрізування.

Досить поширеною помилкою є те, що при виборі плитки для облицювання кухні люди звертають увагу лише на її зовнішній вигляд, тобто колір, дизайн та фактуру поверхні. Якщо ви бажаєте, щоб плитка прослужила вам якнайдовше, слід віддавати перевагу тій, яка не вбирає вологу і стійка до впливу сильнодіючих хімічних засобів. Це дозволить вам завжди підтримувати на кухні порядок, не побоюючись пошкодити її облицювання. Якщо ви вирішили укласти плитку на підлогу, увагу потрібно звертати на її стійкість до зносу. Бажано вибирати матеріал не нижче ІІІ класу за шкалою PEI.

Дуже важливо також, щоб плитка для підлоги в кухні в жодному разі не була слизькою. Зважайте на коефіцієнт тертя: бажано, щоб він становив не менш 0,4. Не купуйте для укладання на кухню плитку з шорсткою пористою поверхнею, тому що вона буде накопичувати забруднення. Ну а якщо вас цікавить продукція бренду Fiera Ceramica, ви можете купити її на сайті нашої компанії.