Fiera Ceramica – салони комплектації інтер`єру.

Пропонуємо керамічну плитку, сантехніку, паркет, ламінат для облаштування міських квартир, заміських будинків, ресторанів, готелів, Spa-салонів та інших приміщень.
Співпрацюємо з архітекторами та дизайнерами!

Адреси

м. Київ, вул. Василя Липківського, 16А

м. Харків, вул. Отакара Яроша, 25А
ТЦ ЛІТО, 2-й поверх

м. Харків, пр-т Тракторобудівників, 59/56
ТРК УКРАЇНА, 1-й рівень

м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19Г
ТЦ КРИСТАЛ, 3-й поверх

Ми у соц мережах

© Fiera Ceramica 2022

 

Як здійснюється виробництво керамічної плитки

Як виробляють керамічну плитку

Керамічна плитка – один із найпопулярніших матеріалів, що використовуються для обробки. Продукція перевірених виробників, що пропонується нашою компанією Fiera Ceramica, здатна прослужити протягом кількох десятків років. Але як здійснюється виготовлення цього матеріалу?

Основні етапи

Основним компонентом керамічної плитки є глина. При виробництві зазвичай використовуються кварцовий пісок і різноманітні карбонати. Усі компоненти змішують у однорідну масу.

Готова суміш формується. Для цього застосовується технологія екструзії або пресування. У першому випадку масу пропускають через спеціальне обладнання, де вона розрізається на безліч частин певного розміру. Друга технологія передбачає ущільнення суміші у формах за допомогою гідравлічного пресу.

Після цього проводиться сушіння заготовок. Це необхідно для того, щоб видалити зайву вологу. В іншому випадку плитки вийдуть дуже крихкими. Тому сформовану масу кладуть у спеціальну камеру. Там відбувається виведення вологи на поверхню заготовок та її випаровування.

Потім заготовки піддаються першому обпалу при температурі 1050 градусів. Це потрібно для того, щоб надати виробам міцності. Після цього на керамічну плитку наноситься глазур. Вона є сумішшю різноманітних мінералів, барвників та інших компонентів. Нанесення здійснюється за допомогою аерографів, дозаторів чи розпилювачів. Застигаючи, глазур набуває міцної склоподібної структури.

Завершальним етапом є другий обпал заготовок. Він здійснюється у печах безперервної дії. Температура визначається особливостями використаної глазурі та зазвичай варіюється в межах від 980 до 1200 градусів. Після випалення вироби охолоджують, а плитка проходить контроль якості. Потім готовий матеріал направляється на реалізацію.

За бажанням придбати якісну керамічну плитку в Харкові від перевірених виробників ви зможете в нашій компанії. Також ми пропонуємо сантехніку, паркет, ламінат, меблі, шпалери та безліч інших товарів.