Fiera Ceramica – салони комплектації інтер`єру.

Пропонуємо керамічну плитку, сантехніку, паркет, ламінат для облаштування міських квартир, заміських будинків, ресторанів, готелів, Spa-салонів та інших приміщень.
Співпрацюємо з архітекторами та дизайнерами!

Адреси

м. Київ, вул. Василя Липківського, 16А

м. Харків, вул. Отакара Яроша, 25А
ТЦ ЛІТО, 2-й поверх

м. Харків, пр-т Тракторобудівників, 59/56
ТРК УКРАЇНА, 1-й рівень

м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19Г
ТЦ КРИСТАЛ, 3-й поверх

Ми у соц мережах

© Fiera Ceramica 2022

 

Як оформити ванну кімнату в стилі прованс

Принципи оформлення ванної кімнати у стилі прованс

Якщо ви вирішили зробити ремонт у ванній кімнаті, спочатку необхідно вибрати стиль її оформлення. Останнім часом стрімко набирає популярності такий напрямок у дизайні інтер’єрів, як прованс, за допомогою якого можна створити у ванній кімнаті затишну розслаблюючу атмосферу. Ну а якщо вам потрібна елітна сантехніка в Харкові, звертайтесь до нас.

Характерні риси стилю прованс

У перекладі на російську слово Provence означає “провінція”, тому цей напрямок оформлення інтер’єру передбачає створення спокійної повсякденної обстановки місцевості, віддаленої від галасливих мегаполісів. Серед основних принципів, на яких базується стиль прованс, можна виділити:

  • Використання для оздоблення переважно натуральних матеріалів.
  • Застосування світлих відтінків та квіткових принтів.
  • Різноманітність кераміки, фарфору, мереживних елементів та повітряного текстилю.
  • Використання меблів пастельних тонів.

Якщо ви вирішили оформити ванну кімнату в стилі прованс, рекомендується використовувати в її дизайні фіолетовий і блакитний кольори. Бажано також придбати у Харкові керамічну плитку з квітковим орнаментом. По можливості включіть у дизайн вінтажні меблі, вироби з кераміки та мереживні фіранки.

Стиль прованс найкраще за все підійде для оформлення просторої ванної кімнати, тому що в невеликому приміщенні буде складно відтворити необхідну атмосферу. Бажано, щоб у ванній кімнаті було вікно, яке дозволить наповнити простір природним освітленням. Добре, якщо його рама буде дерев’яною.

Для оформлення підлоги можна використовувати фактурну плитку, що імітує природні матеріали. Вона повинна бути на кілька тонів темніша за решту поверхонь. Стелю можна пофарбувати, побілити або обробити гіпсокартоном. Підійде також натяжне матове полотно без будь-яких візерунків. Оптимальним вибором для оформлення стін стане побілка. Також можна пофарбувати їх у бежевий колір, обробити вагонкою або дошками або обклеїти шпалерами з рослинним орнаментом. Сучасні предмети побутової техніки під час оформлення ванної кімнати в стилі прованс маскують за фасадами шаф, закривають екранами або ховають у нішу.