Fiera Ceramica – салони комплектації інтер`єру.

Пропонуємо керамічну плитку, сантехніку, паркет, ламінат для облаштування міських квартир, заміських будинків, ресторанів, готелів, Spa-салонів та інших приміщень.
Співпрацюємо з архітекторами та дизайнерами!

Адреси

м. Київ, вул. Василя Липківського, 16А

м. Харків, вул. Отакара Яроша, 25А
ТЦ ЛІТО, 2-й поверх

м. Харків, пр-т Тракторобудівників, 59/56
ТРК УКРАЇНА, 1-й рівень

м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19Г
ТЦ КРИСТАЛ, 3-й поверх

Ми у соц мережах

© Fiera Ceramica 2022

 

Вибір плитки для підлоги для кухні: корисні рекомендації

Як вибрати керамічну плитку для підлоги для кухні

Найбільш вдалим варіантом покриття для підлоги для кухні є керамічна плитка. Її виготовляють із натуральних компонентів, тому вона екологічно безпечна. З неї легко видаляються плями жиру та інші забруднення, при цьому сам матеріал не вступає в хімічну реакцію з засобами, що чистять. Кераміка не боїться вологи, перепадів температур та інших несприятливих зовнішніх умов кухні. Таке покриття довговічне та зносостійке, що дуже важливо за високої прохідності в цьому приміщенні. У нашому центрі дизайну та архітектури у Харкові керамічну плитку для підлоги кухні можна вибрати на будь-який смак.

На що звернути увагу

Вибираючи оздоблювальний матеріал для підлоги кухні, необхідно враховувати планування приміщення, його розмір та загальний стиль оформлення. Перед покупкою слід уважно вивчити маркування на упаковці. На плитці для підлоги буде стояти значок зі стопою. Клас зносостійкості буде вказаний римськими цифрами – від I до V. Чим він вище, тим менше матеріал схильний до стирання. Якщо в квартирі живе одна чи дві людини, то буде достатньо і маркування І-ІІ. Для великої родини краще вибирати III клас, а IV і V призначені для кафе, ресторанів та інших закладів громадського харчування.

Особливу увагу слід звернути на поверхню плитки. Вона не повинна бути слизькою. Це легко перевірити при покупці. Якщо по мокрій кахлі палець вільно ковзає, то на такому покритті буде легко послизнутися.

Покриття для підлоги повинно гармонійно поєднуватися з обробкою стін і дизайном кухні. В цілому приміщення має бути оформлене у єдиному стилі. Так, для стилю кантрі чи прованс можна вибрати кахель світлих відтінків під дошки з ефектом потертості. До стилю мінімалізм підійдуть однотонні плитки білого та чорного кольору. Напрямок техно доповнить покриття, що імітує металеві пластини. Для модного стилю лофт можна вибрати кахель під бетон, цеглу або дерево. Дизайнери нашого салону Fiera Ceramica у Харкові допоможуть підібрати найкращий оздоблювальний матеріал.

Найчастіше плитка має квадратну чи прямокутну форму. Іноді трапляються і багатокутні конфігурації. Чим більше граней у кахлю, тим буде складніше його укладання. Для невеликого приміщення краще вибирати невеликі квадрати або прямокутники. Якщо основу під покриття вирівняти ідеально не виходить, варто використовувати кахель меншого розміру.