Fiera Ceramica – салони комплектації інтер`єру.

Пропонуємо керамічну плитку, сантехніку, паркет, ламінат для облаштування міських квартир, заміських будинків, ресторанів, готелів, Spa-салонів та інших приміщень.
Співпрацюємо з архітекторами та дизайнерами!

Адреси

м. Київ, вул. Василя Липківського, 16А

м. Харків, вул. Отакара Яроша, 25А
ТЦ ЛІТО, 2-й поверх

м. Харків, пр-т Тракторобудівників, 59/56
ТРК УКРАЇНА, 1-й рівень

м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19Г
ТЦ КРИСТАЛ, 3-й поверх

Ми у соц мережах

© Fiera Ceramica 2022

 

Правила вибору плитки для облицювання басейну

Яку вибрати плитку для облицювання басейну

Найпопулярнішим матеріалом для фінішного чистового облицювання приватних та громадських басейнів є плитка. При виборі варіантів пам’ятайте, що звичайний кахель, що використовується для обробки ванних або туалетних кімнат, для викладання чаші басейну не підійде. Вам потрібно придбати спеціальні вироби з покращеними технічними характеристиками. Підібрати потрібну плитку допоможуть фахівці з дизайну компанії Fiera Cermica.

Плитка для облицювання басейну

Які характеристики повинна мати плитка для обробки чаші басейну

При підборі плитки до басейну звертайте увагу на такі технічні характеристики:

  • ударостійкість;
  • коефіцієнт водопоглинання;
  • стійкість до дії хімічних речовин;
  • коефіцієнт гладкості поверхні (для забезпечення антиковзного ефекту);
  • стійкість до перепадів температур, морозостійкість (особливо важливо для басейнів просто неба).

Як правило, виробники спеціалізованої плитки для басейну маркують вироби і вказують, для обробки яких ділянок вони призначені (стіни, підлога, сходинки та ін.). Виділяють три класи антиковзання (А, В і С), призначені для викладання різних зон усередині чаші та навколо басейну.

Плитка для облицювання басейну

Клас А використовують для викладання пішохідних зон у роздягальнях і душових, В – для облицювання спусків у чашу, обладнаних перилами та шириною не більше метра, та дна чаш глибиною не більше півтора метра (використовується переважно для невеликих дитячих басейнів). Плитка класу С потрібна для облаштування сходів.

Придбаний матеріал повинен при цьому мати максимально гладку поверхню, так як за наявності пор він сильніше вбирає воду (коефіцієнт водопоглинання не може перевищувати 6%), стає сприятливим середовищем для розмноження бактерій та появи цвілі.

Види плитки для чаш басейнів

Залежно від типу вихідного матеріалу плитку для чаш басейнів поділяють на:

  • клінкерну (недорогий варіант із відмінним коефіцієнтом водопоглинання (близький до нуля);
  • скляну мозаїку (високі технічні та естетичні характеристики, різноманіття варіантів можливого малюнка, широка палітра кольорів);
  • керамічну (відрізняється від типового кахлю покращеними характеристиками жорсткості та щільності);
  • фарфорову (тип керамічної плитки, може використовуватися у чашах із гарячою водою).

Клінкерну та керамічну плитку часто вибирають для облицювання домашніх вуличних басейнів, розташованих просто неба. Ці матеріали добре тримають перепади температури та обходяться власникам недорого (порівняно з іншими варіантами).

Плитка для облицювання басейну

Скляна мозаїка значно дорожча, не поступається технічними характеристиками кераміці та кахлю і підійде охочим викласти у чаші оригінальний ефектний малюнок. Порцелянове облицювання має сенс вибрати, якщо домашній басейн буде використовуватися і як джакузі і ви плануєте періодично заповнювати його гарячою водою.

Вибираючи керамічну плитки в Харкові, обов’язково звертайтеся за допомогою до фахівців нашої компанії. Ми маємо широку лінійку високоякісних матеріалів, багатий досвід у створенні унікальних стильних дизайнерських рішень.

Плитка для облицювання басейну