Fiera Ceramica – салони комплектації інтер`єру.

Пропонуємо керамічну плитку, сантехніку, паркет, ламінат для облаштування міських квартир, заміських будинків, ресторанів, готелів, Spa-салонів та інших приміщень.
Співпрацюємо з архітекторами та дизайнерами!

Адреси

м. Київ, вул. Василя Липківського, 16А

м. Харків, вул. Отакара Яроша, 25А
ТЦ ЛІТО, 2-й поверх

м. Харків, пр-т Тракторобудівників, 59/56
ТРК УКРАЇНА, 1-й рівень

м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19Г
ТЦ КРИСТАЛ, 3-й поверх

Ми у соц мережах

© Fiera Ceramica 2022

 

Модні тенденції у дизайні керамічної плитки

элитные обои харькове

Вирішивши оновити інтер’єр, варто уважно поставитися до вибору оздоблювальних матеріалів. Керамічна плитка у Харкові представлена у великому асортименті. Слід враховувати при купівлі як її якість, та й естетичну привабливість.

Кольорова гама керамічної плитки

Любителям інтер’єрів у класичному стилі припадуть до душі модні нейтральні відтінки. Найбільш актуальними вважаються такі кольори: білий, сірий, бежевий та фісташковий. Однотонній керамічній плитці властива елегантна простота. Вона універсальна, її можна гармонійно поєднувати із різними інтер’єрними рішеннями. Підібрати відповідний різновид плитки ви можете в нашому центрі дизайну та архітектури Fiera Ceramica.

дизайнерская керамическая плитка

Принти та малюнки на керамічній поверхні

Нещодавно до моди увійшли графічні орнаменти. Безпрограшним варіантом, як і раніше, вважається плитка, що імітує мармурову поверхню. Найбільш популярні принти із зображенням геометричних фігур. Серед відомих візерунків лідирує шеврон. Хвилясті лінії та штрихи також користуються популярністю.

Змішування різних стилів відбилося на дизайні плитки. Так, етнічні орнаменти на керамічній поверхні вдало виглядають в інтер’єрах у стилі хай-тек та лофт. Плитка, що імітує печворк, стане гідним доповненням приміщення із класичним дизайном. Любителям скандинавського стилю варто звернути увагу на принт, що імітує поверхню дерева.

Рельєфна поверхня та незвичайна форма керамічної плитки

Незвичайна структура плитки стала одним із головних трендів. У продажу можна знайти різні моделі із рельєфною поверхнею. Вони дають широкі можливості для декорування приміщень. Така керамічна плитка виглядає дуже оригінально та незвичайно.

Альтернативою квадратної форми плитки все частіше стає трикутна. Вона дозволяє складати різноманітні модулі, які здатні перетворитися на самостійний елемент декору приміщення. Нестандартна форма дозволяє експериментувати із малюнком укладання.

Керамическая плитка Харьков