Fiera Ceramica – салони комплектації інтер`єру.

Пропонуємо керамічну плитку, сантехніку, паркет, ламінат для облаштування міських квартир, заміських будинків, ресторанів, готелів, Spa-салонів та інших приміщень.
Співпрацюємо з архітекторами та дизайнерами!

Адреси

м. Київ, вул. Василя Липківського, 16А

м. Харків, вул. Отакара Яроша, 25А
ТЦ ЛІТО, 2-й поверх

м. Харків, пр-т Тракторобудівників, 59/56
ТРК УКРАЇНА, 1-й рівень

м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19Г
ТЦ КРИСТАЛ, 3-й поверх

Ми у соц мережах

© Fiera Ceramica 2022

 

Як можна збільшити термін служби керамічної плитки

Як продовжити термін служби керамічної плитки

Керамічна плитка вважається одним з найкращих матеріалів для оздоблення ванних кімнат, санвузлів, передпокоїв та інших приміщень, у яких спостерігається підвищений рівень вологості. Якщо ви вирішили придбати керамічну плитку в Харкові, звертайтесь до нас. Ну а щоб вона прослужила вам якомога довше, за нею потрібно правильно доглядати.

Рекомендації щодо експлуатації плитки

Незважаючи на те, що керамічна плитка має високу стійкість до забруднень, її поверхню потрібно періодично очищувати. Для цього необхідно використовувати спеціальні засоби, у складі яких відсутні кислоти, оскільки вони можуть зруйнувати міжплиткові шви. Під час прибирання бажано користуватися пилососом із спеціальною насадкою або щіткою з м’якими натуральними волокнами. Застосовувати для чищення глазурованої плитки абразивні порошки та металеві мочалки категорично не рекомендується, оскільки вони можуть призвести до появи подряпин на її поверхні та втрати глянцевого блиску. Настінну плитку досить регулярно протирати м’якою сухою ганчіркою.

Обробляти цей матеріал милом не можна, оскільки воно створює на поверхні плитки плівку, що погіршує її зовнішній вигляд, а також може призвести до появи плісняви. Для видалення жирних плям з кераміки можна використовувати розчин соди, а сліди від чорнила легко усуне побутовий відбілювач.

Щоб захистити плитку для підлоги від впливу бруду і піску, постеліть на неї гумові антиковзні килимки. Збільшити термін служби цього покриття допоможе запобігання точковим навантаженням на нього. Перш ніж встановлювати на плитку меблі або побутову техніку, переконайтеся в тому, що на її ніжках присутні пом’якшувальні наконечники. Якщо на матеріалі з’явилися сколи або тріщини, дуже важливо запобігти їх подальшому поширенню, обробивши пошкоджені ділянки спеціальним твердим воском: після застигання він зробить дефект непомітним. Ну а для того щоб придбати керамічну плитку Fiera Ceramica, ви можете звернутися до нашої компанії.