Fiera Ceramica – салони комплектації інтер`єру.

Пропонуємо керамічну плитку, сантехніку, паркет, ламінат для облаштування міських квартир, заміських будинків, ресторанів, готелів, Spa-салонів та інших приміщень.
Співпрацюємо з архітекторами та дизайнерами!

Адреси

м. Київ, вул. Василя Липківського, 16А

м. Харків, вул. Отакара Яроша, 25А
ТЦ ЛІТО, 2-й поверх

м. Харків, пр-т Тракторобудівників, 59/56
ТРК УКРАЇНА, 1-й рівень

м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19Г
ТЦ КРИСТАЛ, 3-й поверх

Ми у соц мережах

© Fiera Ceramica 2022

 

Рекомендації щодо укладання кахлю. Важливі поради від експертів.

Технологія та правила укладання керамічної плитки на гіпсокартон

Облицювання стін кахлем – досить поширене рішення. Придбати якісну керамічну плитку у Харкові можна у нас. Якщо роботи будуть проводитися у ванній кімнаті, варто купувати вологостійкі листи гіпсокартону.

Схема розкладки плит

    • Горизонтальний ряд. Викладіть плитку вздовж стіни, якщо остання лягла рівно в кут, ніяких доробок не потрібно. Якщо є зазор і він менший за половину плитки, спробуйте почати розкладку з іншого кута, а якщо щілина більша за половину, встановіть одну плиту по центру ряду, а решту розкладіть на всі боки.

<liВертикальний ряд. Він складається зверху донизу. Заміряйте висоту ряду, це число поділити на висоту плитки, якщо отримане число – ціле, то кахель ідеально підходить, якщо дробове, потребує обрізки.

Підготовка основи та розмітка

Якщо стіни вже мають обробку, видаліть її. Зніміть з усіх торців фаску, зашпаклюйте і проклейте шви, це запобігатиме їх відшаруванню. Поверх знову нанесіть шпаклівку, зашкурте. Покрийте всю поверхню ґрунтовкою глибокого проникнення.

Позначте нульовий рівень. В одному з кутів поставте крапку за допомогою будівельного рівня. Перенесіть її на інші кути. Проведіть лінію між ними та встановіть дерев’яний брус. На нього спиратимуться ряди кахлів.

Початок кладки

Змішайте клейкий розчин (клей має підходити для ГПС), його можна наносити як на плитку, так і на стіну. Якщо викладка планується симетрична, встановіть плиту в центр, якщо звичайна – краще класти від кута. Після викладки 1-2 рядів робіть невелику паузу, щоб клей встиг застигнути.

Стики та зазори

Стики між плитами фіксуйте пластиковими хрестиками. Під час роботи за допомогою правила або рівня періодично перевіряйте, чи в одній площині лежать всі плити в рядах. Зсув може статися через сильну водянистість або, навпаки, густину клею.

Завершальним етапом ремонту йде герметизація швів. Щоб уникнути зазорів, шви закрийте затіркою. Кутові заповніть вологостійким герметиком.

Якщо вам потрібна керамічна плитка, звертайтесь до нашого салону Fiera Ceramica.