Fiera Ceramica – салони комплектації інтер`єру.

Пропонуємо керамічну плитку, сантехніку, паркет, ламінат для облаштування міських квартир, заміських будинків, ресторанів, готелів, Spa-салонів та інших приміщень.
Співпрацюємо з архітекторами та дизайнерами!

Адреси

м. Київ, вул. Василя Липківського, 16А

м. Харків, вул. Отакара Яроша, 25А
ТЦ ЛІТО, 2-й поверх

м. Харків, пр-т Тракторобудівників, 59/56
ТРК УКРАЇНА, 1-й рівень

м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19Г
ТЦ КРИСТАЛ, 3-й поверх

Ми у соц мережах

© Fiera Ceramica 2022

 

Як можна визначити якість укладання керамічної плитки

Як перевірити якість укладання керамічної плитки

Укладання плитки – це дуже непроста процедура, яка потребує певних знань, умінь та навичок. Якщо ви вирішили придбати керамічну плитку в Харкові, це можна зробити в нашій компанії, а її укладання буде доцільно довірити фахівцям.

Ознаки неякісного укладання

Перший і найпростіший метод його визначення – візуальний. Навіть далека від будівництва людина може помітити такі дефекти, як нерівне укладання, наявність так званої драбинки, нерівномірність міжплиткових швів та правильність їх розташування як по горизонталі, так і по вертикалі.

Для того щоб визначити якість укладання плитки, можна також оглянути кути. Вони повинні бути ретельно обробленими, не мати щілин та слідів затирання. Крім того, потрібно оцінити покладену плитку на предмет здуття та нерівностей, а також явних перекосів. Якщо у вас є можливість контролювати роботу майстра, потрібно простежити, щоб він наносив клей на внутрішній бік плитки рівномірним шаром. В іншому випадку досить висока ймовірність деформування плитки під впливом значних механічних навантажень. Рівномірність нанесення клею можна легко перевірити за допомогою легкого постукування по плитці. Якщо ви почуєте дзвінкий звук, це буде говорити про те, що там є порожнечі. Цей метод можна застосовувати лише після 24 годин після укладання покриття, так як за цей час клей повністю висохне.

Якщо ви придбали плитку Fiera Ceramica, на поверхні якої розташовується малюнок з частинами, що зміщуються, потрібно стежити за тим, щоб вони з’єднувалися правильно. Ширина міжплиткових швів повинна бути однаковою, допускається її розбіжність лише не більше ніж на 0,5 см. Визначити нерівність площини можна за допомогою рейкового рівня. Для внутрішнього облицювання вона повинна становити не більше 2 мм. На покритті для підлоги виявити паралельність ліній можна досить точно і візуально, без застосування будь-якого спеціального інструменту.